Uczennica klasy 3c, zwyciężczyni Szkolnego Turnieju Rummikub — Zuzanna Pacek — razem z koordynatorem przygotowała film dotyczący przygotowań do gry w Rummikub. Nagrywanie przyniosło nam wiele frajdy, uśmiechu i zadowolenia. Wspólna praca była nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do rozwijania kreatywności, współpracy oraz promowania logicznego myślenia. Mamy nadzieję, że film zachęci innych uczniów do poznania tej niezwykle ciekawej gry.