Bierzemy udział w konkursie, ponieważ chcemy sprawdzić nasze umiejętności, zdobyć nowe doświadczenia i zmierzyć się z innymi uczestnikami. To dla nas także okazja do rozwoju, współpracy w zespole i realizacji wspólnej pasji.Gra Rummikub towarzyszyła od 2026r.
W klasie jest tylko jeden zestaw, liczymy na drugi .
Mamy nadzieję, że udział w konkursie dostarczy nam kolejnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Pozdrawiamy-3a SPnr 2 w Gołdapi .